Licia Lc
Parę dni temu Loki zakończył leczenie, dzisiaj przyszły wyniki badań; wszystko jest super, wirusa już nie ma, nie musi nawet dostawać leków na wątrobę. Dzisiaj Loki wchodzi na obserwację.
Razem z Lokim dziękujemy za wpłaty i wsparcie!

Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

W październiku tamtego (2024) roku adoptowałyśmy razem z mamą naszego pierwszego kotka, nazwałyśmy go Loki.
Wszystko było dobrze - kocurek miał dobry apetyt, spał raz u mnie w łóżku, a raz u mojej mamy, czasami spał w swoim leżonku lub w kartonie. Aż do teraz - nagle nasz Lokuś przestaje jeść.Zaczyna spać w nietypowych dla niego miejscach, np. w łazience lub pod drzwiami wejściowymi.
Było to dla nas bardzo niepokojące, znak, że coś się dzieje, więc zabrałyśmy go do weterynarza. Dostał 3 zastrzyki i apetyt mu wrócił, zachowywał się normalnie, aż do następnego dnia… Loki znów nic nie je.
Pani weterynarz mówiła, że jeśli nie będzie poprawy kot musi przyjechac na badania krwi następnego dnia do godziny 14. Więc pojechałam z nim do lecznicy weterynaryjnej. USG wykazało, że Loki ma dużo płynu w otrzewnej (czyli wirusowe zapalenie otrzewnej, znany bardziej jako FIP) badania krwi zaś wykazały minimalny odczyn białaczki. Okazało się, że ma również anemię. Loki teraz jest kotem niewychodzącym, lecz większość swojego życia niestety spędził na dworzu, gdyż dla poprzednich właścicieli był on po prostu kotem “wolnożyjącym”.
Niestety leczenie wirusowego zapalenia otrzewnej u kotów jest bardzo kosztowne - substancja, która umożliwia leczenie może kosztować od sześciu do nawet dziesięciu tysięcy złotych. W tym momencie nie stać nas na zainwestowanie w tak dużą sumę pieniędzy, więc liczymy na waszą pomoc. Każda złotówka się dla nas liczy, bardzo nie chcemy tracić naszego Lokusia.
WSZYSTKIE uzbierane pieniądze przekażemy na leczenie kota. 

Parę dni temu Loki zakończył leczenie, dzisiaj przyszły wyniki badań; wszystko jest super, wirusa już nie ma, nie musi nawet dostawać leków na wątrobę. Dzisiaj Loki wchodzi na obserwację.
Razem z Lokim dziękujemy za wpłaty i wsparcie!

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Agnieszka
dużo zdrowia dla kotka!!!
Jagoda
Zdrówka dla kotka 🐱
Jowita
Powodzenia
Licia Lc - Organizator zbiórki
dziękujemy, i dziękujemy za tak hojną wpłatę ❤️
Michasia
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
szyszka
życzę Wam, aby Loki jak najszybciej wrócił do zdrowia!!
Licia Lc - Organizator zbiórki
dzięki szycha❤️❤️