Zbiórka Bądź moimi skrzydłami - zdjęcie główne

Bądź moimi skrzydłami

15 697 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Aleksandra Szeliga - awatar

Aleksandra Szeliga

Organizator zbiórki

Załamały niebios bramy moje nóżki z porcelany, ułamały w kościach chrząstki, to choroby mej początki...

Kacperek ma 20 miesięcy i jest synkiem mojej koleżanki. Choruje na wrodzoną łamliwość kości. Za zgodą Karoliny- mamy chłopca, założyłam zbiórkę, która w tym momencie jest jedyną szansą na prywatne konsultacje lekarskie (również zagraniczne), leczenie, profesjonalną rehabilitację oraz jak najszybszy powrót Kacperka do pełnej sprawności. 

.

.

Kacperek przeszedł już zwichnięcie bioderek w 3 miesiącu życia, złamanie kości udowej, pęknięcie czaszki. W lipcu tego roku choroba doprowadziła go po raz kolejny na szpitalny oddział ratunkowy ze złamaniami nóżek, powstałymi na skutek zwykłego spaceru z mamą. Od tamtego dnia rodzice starają się ze wszystkich sił uzbierać jak największą kwotę, która pozwoli na długotrwałą rehabilitację.

Wsparcia Twego potrzebuję, za Twe serce Ci dziękuję! Pomóżmy osiągnąć cel.


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Zofia Myszewska - awatar

  Zofia Myszewska

  16.09.2019
  16.09.2019

  Dużo Zdrówka dla Kacperka i wytrwałości dla rodziców ❤️❤️❤️

 • kasiorki_05 - awatar

  kasiorki_05

  16.09.2019
  16.09.2019

  Licytacja autka i skarbów w skrzyni

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.09.2019
  15.09.2019

  Serce mi pęka jak myślę ile takie dziecko jest w stanie znieść...modlę się za Ciebie aniołku

 • grazia - awatar

  grazia

  12.09.2019
  12.09.2019

  Dużo Zdrówka Kacperku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.2019
  12.09.2019

  Mia Wu licytacja 6 + 7

15 697 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Aleksandra Szeliga - awatar

Aleksandra Szeliga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 448

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
209
napis - awatar
napis
100
Anna N - awatar
Anna N
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Paula Katarzyna Bilinska - awatar
Paula Katarzyna Bilinska
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aldona Merklinger-Guzda - awatar
Aldona Merklinger-Guzda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katia Katrych - awatar
Katia Katrych
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij