Zbiórka Bądź moimi skrzydłami - zdjęcie główne

Bądź moimi skrzydłami

15 697 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Zbiórka zakończona
 
Aleksandra Szeliga - awatar

Aleksandra Szeliga

Organizator zbiórki

Załamały niebios bramy moje nóżki z porcelany, ułamały w kościach chrząstki, to choroby mej początki...

Kacperek ma 20 miesięcy i jest synkiem mojej koleżanki. Choruje na wrodzoną łamliwość kości. Za zgodą Karoliny- mamy chłopca, założyłam zbiórkę, która w tym momencie jest jedyną szansą na prywatne konsultacje lekarskie (również zagraniczne), leczenie, profesjonalną rehabilitację oraz jak najszybszy powrót Kacperka do pełnej sprawności. 

.

.

Kacperek przeszedł już zwichnięcie bioderek w 3 miesiącu życia, złamanie kości udowej, pęknięcie czaszki. W lipcu tego roku choroba doprowadziła go po raz kolejny na szpitalny oddział ratunkowy ze złamaniami nóżek, powstałymi na skutek zwykłego spaceru z mamą. Od tamtego dnia rodzice starają się ze wszystkich sił uzbierać jak największą kwotę, która pozwoli na długotrwałą rehabilitację.

Wsparcia Twego potrzebuję, za Twe serce Ci dziękuję! Pomóżmy osiągnąć cel.


Komentarze


 • Zofia Myszewska - awatar

  Zofia Myszewska

  16.09.19
  16.09.19

  Dużo Zdrówka dla Kacperka i wytrwałości dla rodziców ❤️❤️❤️

 • kasiorki_05 - awatar

  kasiorki_05

  16.09.19
  16.09.19

  Licytacja autka i skarbów w skrzyni

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.09.19
  15.09.19

  Serce mi pęka jak myślę ile takie dziecko jest w stanie znieść...modlę się za Ciebie aniołku

 • grazia - awatar

  grazia

  12.09.19
  12.09.19

  Dużo Zdrówka Kacperku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.19
  12.09.19

  Mia Wu licytacja 6 + 7

15 697 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 448 osób
Zbiórka zakończona
 
Aleksandra Szeliga - awatar

Aleksandra Szeliga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 448

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
209
napis - awatar
napis
100
Anna N - awatar
Anna N
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Paula Katarzyna Bilinska - awatar
Paula Katarzyna Bilinska
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aldona Merklinger-Guzda - awatar
Aldona Merklinger-Guzda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katia Katrych - awatar
Katia Katrych
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij