Zbiórka Bailey vs Mastocytoma - zdjęcie główne

Bailey vs Mastocytoma

2 181 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Kasia Tomasiak - awatar

Kasia Tomasiak

Organizator zbiórki

Bailey jest ze mną od 4 marca 2017 roku. Został adoptowany ze schroniska. Nie miał łatwego życia - dwukrotnie znalazł się za kratami. Nikt go nie szukał, nikt się nie zgłosił.  Mimo tego Bailey to bardzo pozytywny, wesoły i pełen miłości do człowieka pies. Często na spacerach słyszę komentarze, że to pies, który cały czas się uśmiecha.

Na początku października 2018 roku Bailey zaczął kuleć na lewą przednią łapkę. Szybkie zerknięcie i decyzja o wizycie u weterynarza, aby sprawdzić dziwną narośl. Lekarz od razu zalecił wycięcie tej zmiany i zbadanie jej pod kątem raka. Przy okazji pozbyliśmy się również brodawki przy ogonie. Badania przed operacją i sama operacja przebiegły bez żadnych niespodzianek. Wycięto całą narośl na dole łapy i wysłano wycinek do badania histopatologicznego. Bailey czuł się świetnie, pełen energii i chęci do zabawy. Mimo wieku (szacuje się około 8-9 lat) zniósł operację lepiej niż ja.

  21 listopad 2018 roku to dzień, który zmienił wszystko. Właśnie wtedy otrzymałam wynik badania histopatologicznego, który jest jednoznaczny - mastocytoma. Weterynarz powiedział krótko - nie ma na to leczenie, przerzuty pojawiają się szybko. Czułam wtedy, że świat mi się zawalił. Jakim cudem - na pierwszy rzut oka zdrowy pies - może być tak poważnie chory?! Przecież nie jesteśmy razem nawet dwa lata... Nie zdążyłam się jeszcze nacieszyć naszym wspólnym życiem... Te myśli męczyły mnie przez cały grudzień. 

Wtedy pojawił się nasz anioł stróż. Doradził drugą konsultację już u innego weterynarza. Pojawiło się światełko w tunelu, promyczek nadziei. Bailey ma szansę wyzdrowieć, ma szansę żyć! 

Potrzebny jest zakup leku Masivet 150 mg - 30 sztuk.

Bailey musi przyjmować dwie tabletki dziennie, czyli jedno opakowanie wystarczy na 15 dni.

Pierwszy cykl kuracji będzie trwać 6 tygodni i wymaga zakupu 3 opakowań leku. 

Koszt wynosi około 1800 zł i nie ma pewności czy choroba ustąpi po pierwszej serii leczenia. 

Dlatego zarówno ja oraz Bailey prosimy o każdą nawet najmniejszą wpłatę, która pomoże nam przybliżyć się do potrzebnej kwoty i do zakupu leku Masivet. 

Dziękujemy za pomoc!  


Aktualizacje


 • Kasia Tomasiak - awatar

  Kasia Tomasiak

  13.01.2019
  13.01.2019

  Sytuacja zmieniła się wczoraj o 180 stopni. Anioł stróż dalej czuwa nad nami. Dzięki zaangażowaniu tak wielu dobrych osób udało się zakupić lek Masivet 150 mg!!! Bailey rozpoczął dziś pierwszy cykl leczenia! Dziękujemy ❤️🐾

  Zdjęcie aktualizacji 24 291

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marta Wolak - awatar

  Marta Wolak

  11.01.2019
  11.01.2019

  😊

  • Kasia Tomasiak - awatar

   Kasia Tomasiak - Organizator zbiórki

   11.01.2019
   11.01.2019

   Bardzo dziękujemy!!! 😍 ❤

 • marcin miesztalski - awatar

  marcin miesztalski

  10.01.2019
  10.01.2019

  Trzymamy kciuki za Pieska!!! Pozdro

  • Kasia Tomasiak - awatar

   Kasia Tomasiak - Organizator zbiórki

   11.01.2019
   11.01.2019

   Dziękuję bardzo!😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.2019
  10.01.2019

  🐶❤️

  • Kasia Tomasiak - awatar

   Kasia Tomasiak - Organizator zbiórki

   10.01.2019
   10.01.2019

   😍

 • Gosia - awatar

  Gosia

  10.01.2019
  10.01.2019

  Walcz Bailey!

  • Kasia Tomasiak - awatar

   Kasia Tomasiak - Organizator zbiórki

   10.01.2019
   10.01.2019

   Musi! Nie odpuszczę tak łatwo!

2 181 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Kasia Tomasiak - awatar

Kasia Tomasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Agnieszka Doleży - awatar
Agnieszka Doleży
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maxi Rogowicz - awatar
Maxi Rogowicz
50
Marcin - awatar
Marcin
50
Marta Wolak - awatar
Marta Wolak
300
Chester - awatar
Chester
20
marcin miesztalski - awatar
marcin miesztalski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij