Zbiórka Rehabilitacja Bartosza - zdjęcie główne

Rehabilitacja Bartosza

205 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Bartosz DUL - awatar

Bartosz DUL

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Rehabilitacja Bartosza

Cześć, jestem Bartosz!

Mam na imię Bartosz, mam 27 lat. Urodziłem się przedwcześnie - konsekwencją tego jest czterokończynowe porażenie dziecięce, obuoczne zaniki nerwów wzrokowych, aktywna padaczka. Przeszedłem 3 operacje ortopedyczne, praktycznie od zawsze jestem rehabilitowany.

Moja choroba niestety nie kończy się wraz z osiągnięciem dojrzałości, do końca życia będę niepełnosprawny i będę walczył o siebie. Fibrotomia jest dla mnie światełkiem w tunelu. Jest to procedura medyczna, polegająca na przecięciu włókna mięśniowego w celu zmniejszenia lub zniwelowania przykurczów oraz dolegliwości bólowych.

Mimo choroby moją pasją jest gra na organach i śpiew. Daje mi to duże zadowolenie i przyjemnie spędzam czas.

Zdjęcie opisu zbiórki Rehabilitacja Bartosza

Mój cel

Postanowiłem założyć zbiórkę publiczną na operacje i turnus rehabilitacyjny, bo koszty związane z leczeniem i rehabilitacją są ogromne. Jest to studnia bez dna. Aby utrzymać wcześniej zdobyte umiejętności życia codziennego potrzebne są turnusy, które kosztują przeszło 5000 zł. Optymalne warunki dla postępującej terapii zapewniają 3-4 turnusy w roku. Fibrotomia - to z kolei koszt 12000zł. Daje mi ona nadzieję na usunięcie przykurczy powstałych na skutek wzrostu i wady postawy. Jeśli miałoby to choć trochę pomóc, chcę spróbować.

Poza moją uczciwą pracą potrzebne są jeszcze pieniądze, dlatego ośmielam się prosić o wsparcie. Moja samodzielność zależy od intensywnego usprawniania.   

Wierzę w ludzi, którym nie jest obojętny drugi potrzebujący człowiek.

Zdjęcie opisu zbiórki Rehabilitacja BartoszaZdjęcie opisu zbiórki Rehabilitacja Bartosza

Komentarze


 • Bartosz - awatar

  Bartosz

  18.07.2016
  18.07.2016

  :)

  • Bartosz DUL - awatar

   Bartosz DUL - Organizator zbiórki

   03.06.2017
   03.06.2017

   Dziękuję bardzo za każdą wpłatę

205 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Bartosz DUL - awatar

Bartosz DUL

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Hania - awatar
Hania
100
Bartosz - awatar
Bartosz
5
Marcin - awatar
Marcin
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij