Zbiórka BAZYL- pies z otwartym złamaniem - zdjęcie główne

BAZYL- pies z otwartym złamaniem

60 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Bazyl - pies z otwartym złamaniem ! Amputacja kończyny!!!

Bazyl błąkał się po Rejowcu z opadającą łapą dosyć długo nim dostaliśmy zgłoszenie. Gdy po niego pojechaliśmy okazało się, że pomimo wielkiego cierpienia jest to bardzo wesoły i przyjacielski piesek. Po przetransportowaniu do lecznicy i pierwszych badaniach okazało się, że to bardzo poważne, a do tego otwarte złamanie lewej kończyny miednicznej w 1/2 kości strzałkowej piszczelowej.

Została przeprowadzona operacja łapki Bazylka, który jak się okazało ma 4 lata.

Po dokładnym oczyszczeniu pola operacyjnego u psiaka ze złamaniem zdiagnozowano stare złamanie otwarte kości podudzia będące następstwem pokąsania. Zaniki mięśni w chorej kończynie świadczą o kilkutygodniowym braku jej używania.  Kikuty złamanych kości i rana objęte zapaleniem, z rany sączył się wysięk. Wykonano zabieg osteosyntezy. Ranę odświeżono, założono opatrunek usztywniający. Bazylka czeka długa rekonwalescencja. Ze względu na zakażenie i długotrwałe odsłonięcie kości rokowanie odnośnie powrotu do pełnej sprawności jest ostrożne. Podjęto próbę ratowania kończyny, ale w przypadku niepowodzenia psu groziła amputacja kończyny... W wykonanych badaniach krwi: widoczny stan zapalny, reszta parametrów w normie.

Robiliśmy wszystko, aby noga Bazyla goiła się jak najlepiej: podawanie leków, codzienne wizyty u weterynarzy, ograniczanie ruchu. Jednak mimo tego padła decyzja o amputacji łapki. Zabieg poszedł pomyślne. Psiak jest na silnych lekach przeciwbólowych. Przed nim jeszcze wiele wizyt u weterynarza, na które musi dojeżdżać aż 30km. W dalszym planie jest oczywiście kastracja i wykonanie szczepień przeciwko chorobom wirusowym oraz wściekliźnie. 

W związku z tym, że koszty ciągle rosną prosimy państwa o pomoc finansową. Każdy grosik ma ogromnie znaczenie.

Zdjęcie opisu zbiórki BAZYL- pies z otwartym złamaniemZdjęcie opisu zbiórki BAZYL- pies z otwartym złamaniem
60 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Małgorzata - awatar
Małgorzata
30
Ksenia - awatar
Ksenia
10
Jolanta - awatar
Jolanta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij