Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

No to mam wyzwanie !!! zapłacić fakturę na kwotę 1493zł ;
Trochę się nazbierało ;(
Małe ,duże psy ,koty -zbierane z ulicy
chore ,zaniedbane ,głodne ....
Wszystkie zwierzaki które trafiają są leczone potem odrobaczone ,szczepione ,sterylizowane a sami wiecie że jest ich sporo pod moją opieką .
Cały czas prowadzę też akcję sterylizacji kotów wolnożyjących ...
Ale tak to jest jak ktoś ma miękkie serce i nie potrafi odmówić ;(
Kochani oczywiście liczę na WASZĄ POMOC
Sama tego nie zapłacę ....
Proszę każdego o ud. i pomoc w miarę swoich możliwości ....
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
