Dzięki pieniądzom zebranym na internetowej zbiórce dzieci wyjechały na zimowiska!!

Marcjanna
09 marca 2020
Wpis Dzięki pieniądzom zebranym na internetowej zbiórce dzieci wyjechały na zimowiska!! - miniaturka zdjęcia

Dzięki pieniądzom zebranym na internetowej zbiórce dzieci wyjechały na zimowiska!!


Nie każdy dom wiąże się z miłością i ciepłem, i niestety nie każde dziecko cieszy się na myśl o feriach. Świetlica środowiskowa w Mysłowicach tworzy bezpieczną przestrzeń do rozwoju dzieci i młodzieży. Fundacja 2xKochaj postanowiła zorganizować zbiórkę na wyjazd na zimowiska i dzięki pieniądzom zebranym na Pomagam.pl spędzili wspaniałe ferie!

Fundacja 2xKochaj wspiera i akceptuje młode osoby, które mają problemy w domu. Codziennością dzieci i młodzieży przychodzących do świetlicy środowiskowej jest często przemoc, alkoholizm, mała powierzchnia do życia czy brak łazienki

Oni wcale nie chcą spędzać czasu w domu. Wolą być wszędzie tylko nie tam.
- piszą Organizatorzy w opisie zbiórki na Pomagam.pl.

Przedstawiciele Fundacji chcą oderwać ich od tej smutnej i przerażającej rzeczywistości, dlatego postanowili zorganizować im zimowiska. Żeby zebrać środki na zimowy wyjazd 15 podopiecznych na 5 dni do Wisły, założyli zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/2xkochaj]. Dzięki wsparciu Darczyńców zebrali 100% celu, czyli 5000 złotych i wyjechali na wymarzone ferie!!

Zbiórka na wyjazd dla podopiecznych Fundacji 2xKochaj to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc spełnić marzenia osobom w Twoim otoczeniu.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij