Ponad 103 000 zł, by pomóc Adasiowi wrócić do pełnej sprawności po kontuzji kręgosłupa!

Magdalena
06 lutego 2019
Wpis Ponad 103 000 zł, by pomóc Adasiowi wrócić do pełnej sprawności po kontuzji kręgosłupa! - miniaturka zdjęcia

Czy możliwym jest zebrać103 000 zł w ciągu, niespełna dwóch tygodni? NaPomagam.pl, takich przypadków jest niesamowicie wiele! Historia Adasia jest tego najlepszym przykładem. 

Walki zapaśnicze to dla Adama wielka pasja, której w całości się poświęcił. Zapał, wytrwałość i regularne treningi przełożyły się na to, że osiągał rewelacyjne efekty. Jednak, w ciągu jednej chwili, wszystko uległo diametralnej zmianie. Podczas rutynowego treningu, Adam doznał poważnej kontuzji, w wyniku której uszkodzony został rdzeń kręgosłupa. Specjalistyczna operacja się udała, jednak, aby chłopak mógł wrócić do częściowej sprawności, konieczna jest długotrwała rehabilitacja. Rodzina zadbała o miejsce w najlepszym ośrodku rehabilitacyjnym w Kamieniu Pomorskim, jednak dzienny koszt wynosi ok 620 zł!!

Dlatego wujek i równocześnie trener Adama, postanowił poprosić o pomoc. Na Pomagam.pl założył zbiórkę, która pozwoli na pokrycie wysokich kosztów leczenia.

https://pomagam.pl/adamobrycki

Osiągnięty efekt przerósł jego oczekiwania! W ciągu niespełna 2 tygodni udało się zebrać ponad 103 000 zł!!! To wszystko dzięki ogromnej ilości udostępnień (ponad 6 000!)  i niesamowitemu zaangażowaniu ze strony najbliższych. Dzięki tym pieniądzom, Adam będzie miał możliwość powrotu do sprawności. 

Zbiórka na pokrycie kosztów rehabilitacji Adama to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz pomóc Twoim najbliższym, którzy doświadczyli ciężkiej sytuacji.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij