11 000 zł w 2 dni?! Na Pomagam.pl to możliwe!! Zbiórka dla rodziny chorego 4-latka trwa!

Marcjanna
03 stycznia 2020
Wpis 11 000 zł w 2 dni?! Na Pomagam.pl to możliwe!! Zbiórka dla rodziny chorego 4-latka trwa! - miniaturka zdjęcia


11 000 zł w 2 dni?! Na Pomagam.pl to możliwe!! Zbiórka dla rodziny chorego 4-latka trwa!


Rodzice 4-letniego Alana niedawno usłyszeli druzgocącą diagnozę - ich synek choruje na białaczkę. Chłopiec jest w trakcie chemioterapii, w szpitalu spędzi jeszcze pół roku

Dzięki wczesnemu wykryciu choroby, szanse na wyleczenie Alana są bardzo wysokie. Jego rodzice jednak muszą być przy nim cały czas. Wiąże się to z dużymi wydatkami na dojazdy i pobyt w innym mieście. Wciąż również posiadają zobowiązania sprzed diagnozy, m.in. kredyt mieszkaniowy.

Przyjaciel taty Alana postanowił odciążyć bliskich w trudnej sytuacji i założył zbiórkę na Pomagam.pl:https://pomagam.pl/fd2x6vtr

Dzięki pomocy ponad 200 Darczyńców w ciągu 2 dni zebrali ponad 11 000 złotych!!
Zbiórka nadal trwa! https://pomagam.pl/fd2x6vtr .

Zbiórka na wsparcie dla rodziców Alana to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc bliskim w potrzebie!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij