Ból nie pozwala jej na normalne życie, dzięki Pomagam.pl zebrała pieniądze na operację!

Marcjanna
25 lutego 2019
Wpis Ból nie pozwala jej na normalne życie, dzięki Pomagam.pl zebrała pieniądze na operację! - miniaturka zdjęcia

25-letnia Angelika od 10 lat choruje, ale diagnozę usłyszała dopiero kilka miesięcy temu po wielu badaniach.

W ciągu ostatniego roku codziennie mierzyła się z bólem, na który nie pomagały leki przeciwbólowe, zdarzały jej się omdlenia z bólu. Wielokrotnie odwiedzała przychodnię rodzinną i specjalistów: gastrologów, dermatologów, hematologa, proktologów, neurologa, laryngologów, ginekologów... Dopiero gdy udała się na drugi koniec Polski dowiedziała się o endometriozie od dr. Mikołaja Karmowskiego. Po wykonaniu USG od razu zobaczył torbiele i zrosty, które są efektem tej podstępnej choroby.

Angelika założyła zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/angelikagontarz), aby móc opłacić kosztowną operację endometriozy i dalsze leczenie. Dzięki wsparciu 260 darczyńców zebrała 9660 złotych! Zbiórka trwa - wciąż można wspierać Angelikę w walce z chorobą i pomóc jej żyć bez bólu!

Zbiórka Angeliki na walkę z endometriozą to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że nawet w ciężkiej sytuacji nie jesteś przegrany i możesz zawalczyć o lepsze jutro!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij