Grupa przyjaciół zebrała ponad 25 000 zł na pokrycie kosztów rehabilitacji dla Adama!

Magdalena
25 lutego 2020
Wpis Grupa przyjaciół zebrała ponad 25 000 zł na pokrycie kosztów rehabilitacji dla Adama! - miniaturka zdjęcia

Grupa przyjaciół zebrała ponad 25 000 zł w niecałe 4 dni, aby pokryć koszty związane z rehabilitacją Adama po udarze!!


Adama od lat pomagał mieszkańcom Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie działając z zaangażowaniem w Ochotniczej Straży Pożarnej. To osoba o wielkim sercu, która dotąd niosła wsparcie dla innych. Niestety niespodziewanie mężczyzna dostał udaru. To zdarzenie drastycznie odmieniło jego życie. Teraz rozpoczęła się walka do powrót do zdrowia i sprawności.

Grupa przyjaciół postanowiła zorganizować wsparcie dla Adama. W tym celu zorganizowana została zbiórka na Pomagam.pl https://pomagam.pl/ochotniczaarmia. Pierwotnym założeniem było 15 000 zł, które pozwoliłyby opłacić 4-tygodniowy turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Rehabilitacyjnym Norman w Koszalinie. Jednak efekt znacznie przekroczył oczekiwania autorów zbiórki. W ciągu 4 dni zebrano ponad 25 000 zł!! Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej rehabilitacji.

Zbiórka na rehabilitację Adama to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij