Trwa zbiórka na spełnienie marzenia Michała z SMA! Zebrano już niemal 18 000 zł!!

Magdalena
23 marca 2020
Wpis Trwa zbiórka na spełnienie marzenia Michała z SMA! Zebrano już niemal 18 000 zł!! - miniaturka zdjęcia


Michał od urodzenia zmaga się z SMA, jednak choroba nie pozbawiła go radości życia i chęci do realizacji marzeń. Na Pomagam.pl trwa zbiórka na zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób na wózku. Do tej pory zebrano już ponad 17 000 zł, jednak wciąż potrzebne są środki!


Michał to człowiek o wielkim sercu. Mimo swojej chory pomaga innym i stale angażuje się akcje charytatywne oraz inicjatywy, które wspierają najbardziej potrzebujących.

Na rdzeniowy zanik mięśni cierpi niemal od urodzenia. Jednak niepełnosprawność i konieczność poruszania się na wózku nie zabierają mu chęci i pasji do życia. Mężczyzna już w wieku 19 lat wyprowadził się z domu, poślubił ukochaną kobietę oraz jest aktywny zawodowo. 

Ogromną pasją Michała są podróże i długie spacery. Niestety ze względu na wózek, nie jest w stanie wyjechać w dalszą trasę, gdyż pociągi nie są do tego przystosowane, a prywatny transport jest niesamowicie drogi. 

Aby móc realizować swoje marzenia i osiągać kolejne cel mężczyzna zdecydował się założyć zbiórkę na zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób na wózku https://pomagam.pl/samochoddlamichala. Na ten moment zebrano już ponad 17 000 zł, lecz nadal można wpłacać środki! Zachęcamy do darowizn i życzymy powodzenia!

Zbiórka na zakup wózka dla Michała to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować swoje marzenie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij