Ukochany syn choruje na rdzeniowy zanik mięśni!! Rodzice zebrali 360 000 zł na przeszczep!

Opublikowano 18 lipca 2019 przez Magdalena

Bartuś to długo wyczekiwane dziecko. Od urodzenia był bardzo wesołym, pełnym radości i uśmiechu chłopcem. Gdy nagle w trzecim tygodniu przestał się poruszać, rodzice nie mieli pojęcia, co się stało. Niestety liczne badania lekarskie ukazały najgorsze. Bartuś choruje na rdzeniowy zanik mięśni. 
Aby choroba nie postępowała tak szybko, Bartuś potrzebuje długotrwałej, a przede wszystkim bardzo kosztownej rehabilitacji. Mimo to szansa, że będzie mógł samodzielnie oddychać jest niewielka..

Jedynym ratunkiem dla chłopca jest przeszczep komórek macierzystych. Ma ona spowolnić postęp choroby nawet do minimum, co pozwoliłoby chłopcu doczekać leku, który jest już w ostatniej fazie testów i niebawem ma się pojawić na rynku.

Rodzice stanęli jednak przed ciężkim wyzwaniem. Jak zebrać potrzebne środki na sfinansowanie zabiegu?

Mama Bartusiapostanowiła wykorzystać do tego Pomagam.pl. Założona https://pomagam.pl/bartus przez nią zbiórka została aktywnie promowana w mediach społecznościowych oraz wśród rodziny i przyjaciół. Udostępniono ją niemal 9 000 zł!!! Dało to wspaniały efekt, na koncie zbiórki bowiem jest już prawie 360 000 zł!!

Zbiórka na przeszczep komórek macierzyńskich to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij