By pomóc samotnemu, starszemu mężczyźnie utworzyła zbiórkę i zebrała ponad 6 100 zł!

Magdalena
01 października 2019
Wpis By pomóc samotnemu, starszemu mężczyźnie utworzyła zbiórkę i zebrała ponad 6 100 zł! - miniaturka zdjęcia

Pan Bogdan to samotny, starszy człowiek o wielkim sercu. Życie sporo go doświadczyło. Mężczyzna został sam, niemal bez środków na życie. Mimo to dzieli się tym, co ma. Codziennie od lat dokarmia bezdomne koty.

Znajoma Pana Bogdana — Justyna poruszona jego historią postanowiła zebrać środki na Pomagam.pl https://pomagam.pl/bogdanniejestessam, aby pomóc mu w codziennych zmaganiach. Jak się ostatnio okazała, na domiar złego, mężczyzna jest chory na nowotwór. 

"A teraz najgorsze — Bogdan ma złośliwą postać raka. Nie jest to jeszcze zaawansowane stadium, Bogdan miał ostatnio chemię, miał mieć również w tym tygodniu, ale okazało się, że ma zbyt mało krwinek. Przyznał się, że nie dojada ostatnio..." - czytamy w opisie zbiórki.

Dzięki zaangażowaniu ogromnego grona osób i licznym udostępnieniom, zamiast założonych 2000 zł, zebrano ponad 6 100 zł, aby pomóc Bogdanowi w tej trudnej chwili!!

Zbiórka na wsparcie Bogdana to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij