Fundacja Refugee walczy o przetrwanie! Na Pomagam.pl zebrała ponad 43 000 zł!!

Magdalena
21 marca 2019
Wpis Fundacja Refugee walczy o przetrwanie! Na Pomagam.pl zebrała ponad 43 000 zł!! - miniaturka zdjęcia


Fundacja Refugee od lat pomaga cudzoziemcom poczuć się dobrze w naszym kraju. Jednak ich ciężka sytuacja finansowa doprowadziła do tego, że teraz walczą o przetrwanie. Założona na Pomagam.pl zbiórka, przez zaangażowanie licznych Darczyńców, przyniosła do tej pory już ponad 43 000 zł, a to jeszcze nie koniec!! Imponujący wynik, prawda?

Fundacja Refugee od ponad 4 lat wspiera cudzoziemców w trudnych dla nich procesach adaptacyjnych na terenie Polski. Uczy języka, pomaga znaleźć prace i odpowiednie mieszkanie. Jednak teraz to oni sami potrzebują pomocy. Ze względu na to, że utrzymują się głównie z darowizn, ich płynność finansowa została zachwiana, a tym samym los fundacji stoi pod znakiem zapytania!

Aby zebrać potrzebne pieniądze, pracownicy postanowili założyć na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/przezycie. Dzięki ogromnemu nagłośnieniu akcji udało im się do tej pory zebrać ponad 43 000 zł, a to jeszcze nie koniec! Do osiągnięcia założonego celu brakuje niewiele. Pomóżmy Fundacji REFUGEE, by dalej mogła realizować swoje wspaniałe projekty i nieść pomoc cudzoziemcom.

Zbiórka na wsparcie fundacji Refugee to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc zaprzyjaźnionym organizacjom w realizacji ich projektów. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij