Czy uda się uratować 4-miesięcznego Alberta? Na Pomagam.pl zebrali już ponad 11 000 zł!!

Opublikowano 05 lipca 2019 przez Magdalena

Malutki Albert urodził się z poważną wadą serca. Pierwsze miesiące chłopiec spędził w szpitalach. Jak się okazało, jego przypadek jest skrajny i w Polsce nie wykonuje się takich operacji. Teraz los Alberta zależy od włoskich specjalistów. Cała rodzina czeka na decyzję szpitala we Włoszech. Czy tamtejsi lekarze podejmą się wykonania zabiegu i uratują życie chłopca!?Zanim decyzja nastąpi, chłopiec musi być podpięty do koncentratora tlenowego. Jest to skomplikowane urządzenie, którego koszt wynosi 10 000 zł! 

Rodzice Alberta mimo braku pieniędzy zdecydowali się zrobić co w ich mocy, aby zdobyć środki na ten cel. Założona na Pomagam.pl zbiórka https://pomagam.pl/dla-alberta, dzięki ogromnemu zaangażowaniu bliskich, błyskawicznie zebrała ponad 11 100 zł!!

Zbiórka na koncentrator tlenowy dla Alberta to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij