Rodzina zebrała ponad 70 000 zł, aby dać szansę Dorocie na walkę z rakiem!

Magdalena
20 maja 2019
Wpis Rodzina zebrała ponad 70 000 zł, aby dać szansę Dorocie na walkę z rakiem! - miniaturka zdjęcia

Dorota zawsze tryskała energią i optymizmem. Miała mnóstwo planów na przyszłość, które w jednej chwili stanęły pod znakiem zapytania. Nowotwór jelita grubego. Ta diagnoza spadła na całą rodzinę Doroty w najmniej oczekiwanym momencie. 

Choroba przyniosła liczne zmiany przerzutowe w obu płucach, a także w mózgu. Jedynym ratunkiem dla kobiety jest wieloetapowa terapia lekami anty-EGFR. W Polsce przy nowotworze mózgu ten lek nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a jeden etap leczenia to koszt 50-100 tysięcy złotych. 

Dlatego rodzina Doroty postawiła wziąć sprawy w swoje ręce. Założono na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/1xbuyzjo, a promocją zajęli się wszyscy najbliżsi i znajomi. Przyniosło to niesamowity efekt, bowiem zebrano 70 150 zł!!! Na Pomagam.pl to możliwe!!


Zbiórka na leczenie Doroty to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia Twoim bliskim.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij