Wolontariusze zebrali już ponad 10 000 zł, aby wysłać na wakacje dzieci z domu dziecka!

Magdalena
04 czerwca 2019
Wpis Wolontariusze zebrali już ponad 10 000 zł, aby wysłać na wakacje dzieci z domu dziecka! - miniaturka zdjęcia

Fundacja Art of Living jest ogólnoświatową organizacją non profit. Jej działalność koncentruje się na aktywności charytatywnej oraz edukacyjnych programach. 

Od zeszłego roku fundacja prowadzi projekt PODARUJ WAKACJE DZIECIOM, w ramach którego wolontariusze zbierają pieniądze na zorganizowanie wakacji dla wychowanków z Domów Dziecka w całej Polsce. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zespołu i ofiarności dobroczyńców już ponad 50 dzieci uczestniczyło w ich wyjazdach. W tym roku fundacja postanowiła wykorzystać Pomagam.pl, do przeprowadzenia wakacyjnej zbiórki dla dzieci. Do tej pory zebrano już ponad 10 000 zł, a to jeszcze nie koniec!!!

https://pomagam.pl/podarujwakacje

Zbiórka na zorganizowanie wakacji dla dzieci to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby spełnić czyjeś marzenia.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij