Przyjaciele zebrali już na Pomagam.pl ponad 60 000 zł na walkę Eweliny z rakiem!!!

Opublikowano 04 czerwca 2019 przez Magdalena

Ewelina skarżyła się na nieustający ból w okolicy żołądka.Lekarze od razy zdiagnozowali wrzody i skierowali kobietę na leczenie w tym kierunku. Mimo że nie przynosiło ono oczekiwanych rezultatów, a Ewelina zaczęła drastycznie tracić wagę i narzekać na złe samopoczucie, nie podjęto dalszej diagnozy. Dopiero trzeci lekarz wykonał USG, które pokazało niepokojące zmiany. Okazało się, że to nie wrzody, a ogromny, nieoperacyjny guz jest przyczyną wszystkich objawów!!

W tym czasie, gdy lekarze skupili się na leczeniu wrzodów, nowotwór zdążył zaatakować już jelita i jajniki. Ewelina jest po wielu chemioterapiach, które całkowicie osłabiły jej organizm. Nie jest w stanie samodzielnie się poruszać.

Teraz postanowiła szukać pomocy u lekarzy prywatnych. Jednak wymaga to ogromnych nakładów finansowych. Dlatego przyjaciele Eweliny zorganizowali zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/dlaeweli, aby pokryć koszty specjalistycznego leczenia. Dzięki ponad 3 000 udostępnień w mediach społecznościowych do tej pory zebrano już 61 000 zł!!!

Zbiórka na leczenie Eweliny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij