Sara zebrała już na Pomagam.pl 28 000 zł na walkę synka Grzesia z rakiem mózgu!!

Magdalena
13 czerwca 2019
Wpis Sara zebrała już na Pomagam.pl 28 000 zł na walkę synka Grzesia z rakiem mózgu!! - miniaturka zdjęcia

Niespodziewane splot zdarzeń doprowadził do tego, że rodzice Grzesia odkryli, iż ich w głowie ich synka rośnie ogromny guz! Rokowania lekarzy były bezwzględne, malec miał 50% szans na przeżycie... 

Te słowa były prawdziwym ciosem dla matki chłopca - Sary. Jednak zarówna kobieta, jak i dzielny wojownik Grześ, nie poddają się i nie tracą nadziei

Niestety stałe dojazdy do szpitala, kosztowne leki oraz suplementy diety i wiele innych potrzebnych rzeczy stanowią ogromny koszt, który przewyższył możliwości finansowe rodziny. Sara postanowiła w związku z tym poprosić o pomoc na Pomagam.pl. Założyła zbiórkęhttps://pomagam.pl/8sszkccg, którą następnie aktywnie promowała. Udostępniono ją ponad 1600 razy w mediach społecznościowych. Te działania sprawiły, że udało się zebrać już 142% założonego celu, czyli 28 457 zł!!!!

Zbiórka na leczenie Grzesia to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij