Wsparcie dla talentu! 12 000 złotych na rozwój muzyczny 9-latki zebrane na Pomagam.pl!

Marcjanna
03 kwietnia 2020
Wpis Wsparcie dla talentu! 12 000 złotych na rozwój muzyczny 9-latki zebrane na Pomagam.pl! - miniaturka zdjęcia

Wsparcie dla talentu! 12 000 złotych na rozwój muzyczny 9-latki zebrane na Pomagam.pl!


9-letnia Laura we wrześniu 2017 rozpoczęła naukę gry na pianinie w ognisku muzycznym. Zaczynała od dziecięcych utworów, jak “Wlazł kotek na płotek”, ale bardzo szybko się rozwija. Łukasz Jakóbiak postanowił wesprzeć jej talent i na internetowej zbiórce zebrał ponad 12 000 złotych!!

Rodzice Laury ciężko pracują i przeznaczają wszystkie możliwe pieniądze na wyjazdy konkursowe dla ukochanej córki. Pochłania to duże fundusze, a jedyną nagrodą dla dziewczynki są dyplomy czy statuetki... Mimo tego inwestują w rozwój swojego dziecka.

Ich wspólnym marzeniem jest profesjonalne pianino cyfrowe z systemem młoteczkowym. Łukasz Jakóbiak dostrzegł potencjał Laury i przygotował zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/dlalaury], na której zebrali już ponad 12 000 złotych!!

Już widzę obrazek jak część wspierających za parę lat pojawi się na koncercie Laury i powie sobie w głowie "to również dzięki mnie".
- pisze Łukasz Jakóbiak.Zbiórka na pianino cyfrowe dla Laury to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc w rozwoju młodych talentów!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij