Przyjaciele zebrali prawie 12 000 zł dla dzieci zmarłego motocyklisty!!

Magdalena
30 kwietnia 2019
Wpis Przyjaciele zebrali prawie 12 000 zł dla dzieci zmarłego motocyklisty!! - miniaturka zdjęcia

Adrian był człowiekiem o wielkim sercu, wspaniałym przyjacielem, bratem i ojcem. Zawsze wspierał ludziom dookoła, nie tylko finansowo, lecz także własną pracą. Jego śmierć to był cios dla wielu osób. Zwłaszcza dla dzieci, które straciły tak wspaniałego ojca. To właśnie z myślą o nich, przyjaciele Adriana założyli na Pomagam.pl zbiórkę. Przez niesamowite zaangażowanie i ponad 784 udostępnienia, udało się zebrać prawie 14 000 zł!!!!

"Wieloletni motocyklista, ilu z nas zaraził tą pasją, to chyba tylko on sam mógłby powiedzieć. Zawsze mówił i wspierał akcje dotyczące promowanie bezpieczeństwa i rozsądku na drogach. (...) Chyba nie ma w Polsce takiego zlotu, na którym by nie był, zawsze kojarzony z głośnym śmiechem i śpiewem z gitarą.." - tak o Adrianie piszę jego przyjaciele. 

Nic więc dziwnego, że jego śmierć wstrząsnęła ogromnie wiele osób. To właśnie jego przyjaciele postanowili założyć na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/togas, z której środki miały zostać przekazane dla dzieci zmarłego mężczyzny. Śmierć ukochanego ojca to trudne przeżycie dla dorosłej osoby, nie mówiąc już o dzieciach.. Przez zaangażowanie społeczne i ponad 200 wpłat, zebrano prawie 14 000 zł!!! 

Zbiórka na wsparcie dzieci zmarłego Adriana nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij