Podróżniczka zebrała ponad 20 000 złotych na Pomagam.pl!

Marcjanna
21 stycznia 2019
Wpis Podróżniczka zebrała ponad 20 000 złotych na Pomagam.pl! - miniaturka zdjęcia

Karolina Adamiec jest reporterką, podróżniczką i mamą 8-letniej Nikoli, która podróżuje razem z nią. Podczas swojej podróży do Gambii odwiedziły kilka szkół i to, co zobaczyły, je zszokowało. Dzieciom brakuje tam jedzenia, artykułów medycznych, środków higieny oraz przyborów szkolnych. 

Aby móc skutecznie pomagać dzieciom z Afryki, Karolina założyła zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/u8dfdb0p . Wyżywienie miesięczne 500 dzieci z dwóch szkół z Kunkujang to koszt 3000 zł. Czyli 20 groszy dziennie na jedno dziecko (!!!!) za te pieniądze dostanie ryż z małym kawałkiem ryby i dla większości z tych dzieci będzie to jedyny posiłek w ciągu dnia. - pisze w opisie swojej zbiórki. Do tej pory zebrała już ponad 20 000 złotych!Zbiórka dla dzieci z Gambii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Twoja pomoc może okazać się nieoceniona dla drugiego człowieka!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij