Mały Olinek dzielnie walczy o zdrowie! Jego zbiórka zebrała już ponad 211 000 zł!!

Magdalena
06 maja 2020
Wpis Mały Olinek dzielnie walczy o zdrowie! Jego zbiórka zebrała już ponad 211 000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Mimo tak młodego wieku Olinek przeszedł już szereg operacji i zabiegów!! Na dalsze leczenie chłopca zebrano na ten moment ponad 211 000 zł!!


Już w 12 tygodniu ciąży stwierdzono, że Olinek ma rozległą wadę układu moczowego. Przeszedł wtedy 7 zabiegów wewnątrzmacicznych. Urodził się jako wcześniak, w 27 tygodniu ciąży. Wtedy rozpoczęła się kolejna walka.

"Po porodzie stwierdzono wylewy 2 i 3 stopnia do mózgu, niedotlenienie, dysplazję oskrzelowo-płucną, retinopatię, niedojrzałość układu pokarmowego i nerwowego, skomplikowaną wadę układu moczowego i wiele innych." - czytamy w opisie zbiórki.

Dochodzi do tego jeszcze porażenie mózgowe 4 kończynowe, które uniemożliwia 4-latkowi samodzielne poruszanie się.

Jednak mimo tak ciężkiej sytuacji Olinek wraz z rodzicami nie poddaje się i walczy o lepsze jutro. Stałe wizyty u lekarzy i zaawansowana rehabilitacja to jego codzienność. A do tego potrzebne są ogromne pieniądze. Aby zakupić specjalistyczny wózek, nowe ortezy, pionizator oraz pokryć koszty badań i leków rodzice Olinka założyli na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/olinekjozwickiLos chłopca wzruszył setki osób i w ten sposób zebrano już ponad 211 000 zł!!

Zbiórka na leczenie i rehabilitację Olinka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij