Feministki zebrały ponad 35 000 złotych dzięki zbiórce na Pomagam.pl!

Opublikowano 18 grudnia 2018 przez Marcjanna

Feministki zebrały ponad 35 000 złotych dzięki zbiórce w Pomagam.pl!


W kwietniu 2016 na Facebooku powstała grupa Dziewuchy Dziewuchom. Pierwszego dnia liczyła 30 tysięcy użytkowniczek, a po dziesięciu dniach – ponad 100 tysięcy! Kobiety należące do tej grupy pochodzą z różnych miast i krajów, ale łączy je chęć wprowadzania wartości feministycznych do powszechnej świadomości. 

Edukują, promują swoje postulaty, mają kontakt z wieloma organizacjami feministycznymi i prokobiecymi w całej Polsce i Europie, współtworzą kampanie społeczne oraz uczestniczą w demonstracjach, protestach, konferencjach, zlotach i marszach. Te niesamowicie aktywne feministki założyły zbiórkę w Pomagam.pl ( https://pomagam.pl/dziewuchy ), aby móc jeszcze skuteczniej realizować swoje cele i zebrały ponad 35 000 złotych!

Zbiórka Dziewuch to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że możesz zbierać środki na swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych lub Fundację czy Stowarzyszenie, które wspierasz!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki zajrzyj na https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij