Wymarzony foodtruck uległ zniszczeniu! Na Pomagam.pl zebrali 6 400 zł na jego odnowę!!

Magdalena
10 lipca 2019
Wpis Wymarzony foodtruck uległ zniszczeniu! Na Pomagam.pl zebrali 6 400 zł na jego odnowę!! - miniaturka zdjęcia

Własny foodtruck był największym marzeniem Krysi i Sumika. Zainwestowali w niego całe swoje oszczędności oraz włożyli dużo serca, by wyglądał on jak najlepiej.

Niestety przed rozpoczęciem tego sezonu okazało się, że auto ma niesprawny silnik i tym samym nie może pełnić swojej funkcji! Był to ogromny cios na Krysi i Sumika, zwłaszcza, że lato to najlepszy sezon dla mobilnej gastronomii. 

Para jednak postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i założyła na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/junkin, aby pokryć koszty remontu auta. Błyskawicznie udało im się zebrać ponad 6 400 zł!! A zbiórka wciąż trwa!

Zbiórka na wsparcie Krysi i Sumika to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij