Fundacja Centaurus zebrała już PONAD MILION zł na Pomagam.pl na pomoc dla zwierząt!

Marcjanna
13 lutego 2019
Wpis Fundacja Centaurus zebrała już PONAD MILION zł na Pomagam.pl na pomoc dla zwierząt! - miniaturka zdjęcia

Fundacja Centaurus jest międzynarodową organizacją non-profit i od 2006 roku opiekuje się końmi, psami, kotami, ale również świniami, lisami, osłami czy nawet lamami! Prowadzą również wiele kampanii społecznych na rzecz zwierząt a ich ambasadorami są m.in. Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk i Patryk Vega.

Przedstawiciele Fundacji założyli na Pomagam.pl ponad 200 zbiórek, na których zebrali już ponad 1 156 000 złotych! Tę ogromną kwotę na pewno zawdzięczają kreatywności (jak w zbiórkach: https://pomagam.pl/blackfriday2018 i https://pomagam.pl/akcjasterylizacja), promocji w mediach społecznościowych, dobrej organizacji oraz - oczywiście - wielkiemu sercu do zwierząt. Na zbiórce na rzecz koni ze Skaryszewa (https://pomagam.pl/ratujkonie) zebrali już ponad 340 000 zł! Swoje osiągnięte cele (a raczej szczęśliwe zakończenia historii ich podopiecznych) bardzo często relacjonują w części “Aktualności”. Zbiórki Fundacji Centaurus to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że i Ty możesz wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować zbiórkę, która uratuje życie potrzebującym zwierzętom!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij