Dzięki aparatowi słuchowemu odkrył w sobie talent muzyczny! Zbiórka na fortepian trwa!

Marcjanna
11 marca 2019
Wpis Dzięki aparatowi słuchowemu odkrył w sobie talent muzyczny! Zbiórka na fortepian trwa! - miniaturka zdjęcia


Grzegorz Płonka do 14. roku życia żył z błędną diagnozą. To nie autyzm i niepełnosprawność intelektualna przeszkadzały mu w funkcjonowaniu, lecz wrodzona wada wzroku i niedosłuch zmysłowo-nerwowy

Kiedy w końcu otrzymał aparat słuchowy, a następnie wszczepiono mu implant ślimakowy, usłyszał wcześniej nieznane mu dźwięki i zakochał się w muzyce. Sam - ze słuchu - nauczył się grać Sonatę księżycową Ludwiga van Beethovena! Muzyka stała się jego sposobem na komunikację z otoczeniem.

Grzegorza cechuje niesamowity upór - mimo przeciwności losu został laureatem Festiwalu “Ślimakowe Rytmy” oraz wygrał konkurs "Człowiek bez barier" pod honorowym patronatem Pierwszej Damy RP.

Młodemu pianiście potrzebny jest nowy instrument oraz środki na opłacenie lekcji muzyki. Została założona zbiórka na ten cel (https://pomagam.pl/plonkagrzegorz) i do tej pory zebrała już ponad 12 000 złotych!

Zbiórka na fortepian dla Grzegorza to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że też możesz założyć zbiórkę na spełnienie swojego marzenia!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij