Ponad 22 000zł zebrane w ciągu 24h na wsparcie Jacka Czyża - dubbingowca ze znanych bajek!

Magdalena
07 marca 2019
Wpis Ponad 22 000zł zebrane w ciągu 24h na wsparcie Jacka Czyża - dubbingowca ze znanych bajek! - miniaturka zdjęcia

Pan Jacek Czyż to wspaniały polski aktor teatralny i dubbingowy. Jego głos znacie z postaci Tygryska z bajek o Kubusiu Puchatka, Rafiki z Króla Lwa i wielu innych. Teraz cierpi na poważne choroby, które uniemożliwiają mu samodzielne funkcjonowanie. Zbiórka na Jego wsparcie zebrała w 24h ponad 22 000 zł!!!

Pan Jacek, w maju 2017 roku trafił niespodziewanie do szpitala. Udar mózgu. Niestety szybko okazało się, że to dopiero początek. Wtedy na światło dzienne wyszły kolejne problemy. 

Rak prostaty z przerzutem na kości, a także niedowidzenie połowiczne sprawiają, że dziś Pan Jacek nie może samodzielnie funkcjonować, nie mówiąc już o wykonywaniu swojego zawodu. To ogromny cios dla niego oraz całej rodziny. 

Na szczęście Pan Jacek może liczyć na wsparcie najbliższych. Jego syn Aleksander założył na Pomagam.pl zbiórkę (https://pomagam.pl/p4ciswev), która szybko osiągnęła  111% celu!! W ciągu 24h zebrano ponad 22 000 zł!! Mamy nadzieję, że te pieniądze, choć w małym stopniu pomogą Panu Jackowi w tym trudnym czasie. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Zbiórka na pomoc dla Pana Jacka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Ty też może zorganizować pomoc dla swoim najbliższych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij