W wyniku udaru objął go częściowy niedowład! Zebrał już ponad 88 000 zł na rehabilitację!

Magdalena
23 grudnia 2019
Wpis W wyniku udaru objął go częściowy niedowład! Zebrał już ponad 88 000 zł na rehabilitację! - miniaturka zdjęcia

Podczas operacji serca wystąpiły komplikacje - efektem był udar mózgu. Jarosław został częściowo sparaliżowany, jednak jego wola walki jest ogromna. Na Pomagam.pl zebrał już ponad 88 000 zł na rehabilitację!!


Jarosław do niedawna z zaangażowaniem i zapałem spełniał się jako manager ds. bezpieczeństwa. Praca sprawiała mu ogromną przyjemność oraz pozwalała realizować się zawodowo. 

Dwa lata temu mężczyzna musiał poddać się operacji serca. Niestety doszło do komplikacji, w wyniku których Jarosław doznał udaru mózgu. Efektem tego był częściowy niedowład ciała.

Lekarze nie dawali mu szans, jednak on od początku z zaangażowaniem podjął się rehabilitacji. Jego trud przynosi już pierwsze, widoczne efekty, natomiast braki nadal są ogromne.  Jarosław może rozpocząć nowoczesną terapię, która realnie przywróci go do pełnej sprawności. Jednak jednorazowy koszt to wydatek rzędu kilkuset tysięcy złotych. 

Na Pomagam.pl utworzona została zbiórka https://pomagam.pl/007 na ten właśnie cel. Do tej pory, dzięki pomocy 448 Darczyńców zebrano już ponad 88 000 zł, a to wciąż nie koniec!!

Zbiórka na  rehabilitację Jarka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij