Siostry żyjące zgodnie z naturą zebrały 2300 zł, aby móc rozwijać swoje rękodzielnictwo!

Marcjanna
27 stycznia 2020
Wpis Siostry żyjące zgodnie z naturą zebrały 2300 zł, aby móc rozwijać swoje rękodzielnictwo! - miniaturka zdjęcia


Siostry żyjące zgodnie z naturą zebrały 2300 zł, aby móc rozwijać swoje rękodzielnictwo!


Aga i Paulina to siostry mieszkające w południowo-wschodniej Polsce. W otoczeniu piękna przyrody kontynuują rodzinne tradycje - tkactwo oraz twórczą pracę z drewnem i ceramiką. Aby móc rozwijać się w rękodzielnictwie założyły zbiórkę na Pomagam.pl i zebrały 2300 złotych!

Siostry żyją zgodnie z naturą - zbierają grzyby, żołędzie i zioła, uprawiają ogród, robią przetwory i spędzają czas przy ognisku. Paulina jest architektką wnętrz i odnawia stare meble, natomiast Aga ukończyła obsługę ruchu turystycznego, ponieważ uwielbia zwiedzać zakamarki przyrody. Jej prawdziwą pasją jest jednak tkanie z polskiego runa owczego.

Marzeniem sióstr jest połączenie ich pasji - renowacji mebli i tkania z polskiej wełny! Do tego jest im potrzebne duże krosno. Żeby zebrać potrzebne środki, założyły zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/krosnotkackie], na której zebrały ponad 2300 złotych, czyli ponad 100% celu!!

Zbiórka na krosno tkackie to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby spełniać swoje marzenia i rozwijać pasje!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij