Mała Emilka walczy z chorobą!! Do tej pory rodzice zebrali już prawie 60 000 zł!!!

Opublikowano 30 kwietnia 2019 przez Magdalena

Największym marzeniem małej Emilki jest możliwość samodzielnego poruszania się. Z zazdrością patrzy na inne dzieci, które skaczą, biegają i wspólnie bawią się na podwórku. Niestety ta urocza dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni, SMA, który nie daje jej szans na najmniejszą samodzielność. Jednak rodzice nie dają za wygraną i robią co w ich mocy, aby zapewnić córce regularne rehabilitacje oraz sprzęt. Na Pomagam.pl zebrali do tej pory już prawie 60 000 zł, dzięki którym możliwa była specjalistyczna, roczna opieka medyczna Emilki!!!  

Emilka to śliczna, uśmiechnięta dziewczynka, która z dnia na dzień coraz bardziej słabnie. Choroba zabiera jej siły oraz chęci. Każdy dzień to walka o życie. Diagnoza, jaką usłyszeli rodzice była jak wyrok. Ich malutka córeczka choruje na rdzeniowy zanik mięśni!! Jednak rodzina walczy wspólnie, aby zapewnić Emilce jak najlepsze warunki do rozwoju. W tym celu utworzona została na Pomagam.pl zbiórka https://pomagam.pl/emilkasma , która okazała się ogromnym sukcesem. Do tej pory zebrano prawie 60 000 zł !!!! Te środki pozwoliły na pokrycie kosztów rocznej rehabilitacji oraz leków. Jednak to jeszcze nie koniec!

Zbiórka dla Emilki to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby wesprzeć Twoim najbliższych.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij