Państwo nie pomogło! Na Pomagam.pl Ania zebrała 57 000 zł na leczenie ukochanego synka!

Magdalena
20 września 2019
Wpis Państwo nie pomogło! Na Pomagam.pl Ania zebrała 57 000 zł na leczenie ukochanego synka! - miniaturka zdjęcia

Na Pomagam.pl niemożliwe staje się możliwym! Ania zebrała ponad 57 000 zł na leczenie ukochanego, 9-letniego synka Kubusia!


Mały Kubuś ma dopiero 9 lat, a liczba chorób, które mu towarzyszą, jest ogromna. W związku z wadami serca przeszedł już kilka poważnych operacji, a przed nim jeszcze szereg innych! Dodatkowo ma padaczkę, rozedmę płuc, wrodzony brak odporności, pooperacyjne porażenie przepony... Lista schorzeń wydaje się nie mieć końca. Dochodzi do tego diagnozowanie pod kątem wad genetycznych..

Mimo to rodzice Kubusia nie dostają żadnego wsparcia ani zasiłku, gdyż według komisji, chłopiec nie wymaga stałej opieki...

Jak łatwo się domyślić, koszty leczenia dziecka są ogromne, a rodzina ledwo wiążą koniec z końcem..

Mama Kubusia - Ania postanowiła zdobyć pieniądze potrzebne na leki i rehabilitacje na Pomagam.pl, gdzie założyła zbiórkę : https://pomagam.pl/vkw3py

Dzięki jej zaangażowaniu i wsparciu bliskich zebrano ponad 57 000 zł!! A zbiórka wciąż trwa! 

Niemożliwe? A jednak! 

Zbiórka na leczenie Kuby to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij