Rodzice zebrali już 280 000 zł na leczenie 4-letniego synka z glejakiem! Zbiórka trwa!

Marcjanna
14 lutego 2019
Wpis Rodzice zebrali już 280 000 zł na leczenie 4-letniego synka z glejakiem! Zbiórka trwa! - miniaturka zdjęcia

10. stycznia 2019 Franek trafił do szpitala z porażeniem nerwu twarzowego. Widoczna była bardzo subtelna asymetria lewego kącika ust. Po wielu specjalistycznych konsultacjach i badaniach została znaleziona przyczyna - zmiana glejakowa w pniu mózgu

Guz jest nieoperacyjny. Rodzice są w szoku, ale nie poddają się - założyli zbiórkę na leczenie na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/FranekPopek) i w ciągu 3 tygodni zebrali 280 000 złotych, czyli połowę celu! Można wciąż pomóc!

Sukces zawdzięczają na pewno aktywnym działaniom w mediach społecznościowych (założyli fanpage, na którym na bieżąco informują o postępach w leczeniu), ale również wsparciu mediów (m.in. Gazeta Powiatowa, Halo Ursynów) i celebrytów (Małgorzata Kożuchowska, Popek).

Zbiórka na pokrycie kosztów leczenia Frania to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz pomóc swoim najbliższym, którzy potrzebują pieniędzy na leczenie!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij