Legenda polskiego kolarstwa walczy o powrót do zdrowia! Na Pomagam.pl zebrano 33 000 zł!

Magdalena
07 sierpnia 2019
Wpis Legenda polskiego kolarstwa walczy o powrót do zdrowia! Na Pomagam.pl zebrano  33 000 zł! - miniaturka zdjęcia


Ryszard Szurkowski to legenda polskiego kolarstwa. Ten znany kolarz wciąż aktywnie bierze udział w licznych zawodach, od lat osiągając doskonałe wyniki.


Wyścig masters w Kolonii miał być kolejnym sukcesem na jego koncie. Niestety los chciał inaczej. Podczas zawodów Ryszard uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Poturbowany kręgosłup, uszkodzona czaszka i połamana w kilku miejscach szczęka to tylko część obrażeń, jakich doznał mężczyznaLekarze musieli podjąć natychmiastowe kroki. Przeprowadzono kilka poważnych operacji, które na szczęście zakończyły się sukcesem. Jednak do pełnej sprawności jeszcze daleka droga i długa rehabilitacja. I właśnie na tę rehabilitacje potrzebne są pieniądze. Mimo że wcześniej Ryszard nie chciał prosić o pomoc, koszty znacznie przewyższyły możliwości finansowe rodziny.


Aby pomóc mężczyźnie w walce o normalne życie, założono za jego zgodą zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/wyscigryszarda.Dzięki licznym udostępnieniom i zaangażowaniu wielu osób w promowanie tej akcji zebrano ponad 33 000 zł!!! Te środki umożliwią Ryszardowi dalsze zmagania i przybliżą go do odzyskania sprawności.


Zbiórka na rehabilitację Ryszarda to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?


1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij