Zebrali prawie 13 000 zł na realizację 10. Jubileuszowego Festiwalu Filmowego LGBT !!!

Magdalena
30 kwietnia 2019
Wpis Zebrali prawie 13 000 zł na realizację 10. Jubileuszowego Festiwalu Filmowego LGBT !!! - miniaturka zdjęcia

To już 10. edycja LGBT Film Festival. Filmy pokazywane podczas festiwalu to historie o wolności, o równości, o różnorodności, o wyzwaniach, jakie niesie świat. Najważniejszym celem festiwalu jest wywołanie ciekawości i zainteresowania, które doprowadzić ma do akceptacji i zrozumienia. Całe przedsięwzięcie finansowane jest ze środków prywatnych, dlatego założyciele postanowili założyć na Pomagam.pl zbiórkę! Prawie 2 300 udostępnień przyniosło fantastyczny efekt, zebrano już prawie 13 000 zł!!

Dla założycieli LGBT Film Festival to wielkie wydarzenie, a także okazja do tego, by poczuć wspólnotę i jej ogromną siłę. Podczas festiwalu prezentowane są najciekawsze produkcje, które rzadko goszcząc w mainstreamowych salach kinowych. Pokazują one rzeczywistość, której ta społeczność jest nieodłączną częścią. Jednak organizacja tak dużego przedsięwzięcia to duże wyzwanie, również finansowe. Aby je zrealizować, postanowiono założyć naPomagam.pl zbiórkęhttps://pomagam.pl/10lgbtff! Do tej pory udało się zebrać 86% założonego celu, czyli 12 942 zł!!!

Zbiórka na realizację LGBT Film Festival to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować wybrane wydarzenie społeczne. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij