Rodzice zebrali ponad 350 000 zł na walkę Lilusi z Syndromem Aicardi-Goutieresa (AGS)!

Marcjanna
12 lutego 2019
Wpis Rodzice zebrali ponad 350 000 zł na walkę Lilusi z Syndromem Aicardi-Goutieresa (AGS)! - miniaturka zdjęcia

Rozwój 3-letniej Lilusi zatrzymał się na poziomie 6. miesiąca życia. Po przeprowadzeniu wielu wnikliwych badań, rodzice usłyszeli diagnozę: Syndrom Aicardi-Gouteriesa (AGS). Jest to rzadka i ciężka choroba genetyczna, powodująca upośledzenie fizyczne i psychiczne. Do tej pory nie opracowano na nią leku...

Aby pomóc swojej córeczce i móc opłacić badania oraz rehabilitację, rodzice założyli zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/lilusia . Dzięki ogromnej ilości udostępnień w mediach społecznościowych - aż 280 000 i ponad 9700 darczyńcom, zebrali ponad 350 000 złotych! Zbiórka na pokrycie kosztów rehabilitacji Lilusi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz pomóc swoim najbliższym, którzy potrzebują środków na leczenie!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij