Polski olimpijczyk zbiera ponad 31 000zł na Pomagam.pl!

Marta
19 grudnia 2018
Wpis Polski olimpijczyk zbiera ponad 31 000zł na Pomagam.pl! - miniaturka zdjęcia

Dariusz Popiela to nie tylko znany sportowiec,  olimpijczyk, ale również Nowosądeczanin i pasjonat historii Żydów polskich, który zebrał wraz z Fundacją Nomina Rosae ponad 31 000zł na projekt Sądecki Sztetl !!!Widząc zaniedbany cmentarz żydowski w swoim ukochanym Krościenku n/Dunajcem, pojawiła się w Panu Dariuszu niezgoda - nie wolno pozwolić na zapomnienie o tragedii Żydów polskich. Postanowił założyć zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/8eecrztfktóra umożliwiła zebranie funduszy na zabezpieczenie cmentarza, prowadzenie w ramach projektu aktywność edukacyjną mająca na celu przybliżenie młodzieży i mieszkańcom historii Zagłady. 

"Państwa pomoc jest niezbędna bowiem akcja ma charakter spontaniczny i zupełnie prywatny każdy grosz zostanie spożytkowany na renowację tego miejsca" pisał Pan Dariusz. Temat stał się bardzo głośny medialnie. Powstało kilkanaście reportaży i materiałów na temat akcji, a media społecznościowe pozwoliły na rozpowszechnienie akcji.Zbiórka na akcję Ludzie, nie liczby to nie wyjątek - już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że zbiórka to doskonałe narzędzie do pozyskiwania funduszy nawet na najbardziej złożone projekty!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ! 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki zajrzyj na https://pomagam.pl/info 

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij