Zbierz pieniądze na dowolny cel !

Opublikowano 10 maja 2019 przez Magdalena

Daria była zawsze uśmiechniętą i pogodną dziewczynką. Niespodziewany i tragiczny wypadek niemal pozbawił ją życia. Od miesięcy leży w śpiączce, jednak rodzice wierzą, że uda się przywrócić ją do pełni sił. Na założoną na Pomagam.pl zbiórkę wpłynęło już ponad 50 000 zł!!! To zasługa wpłat 823 Darczyńców i niemal 3000 udostępnień w mediach społecznościowych. Te pieniądze pomogą w dalszej walce o zdrowie małej Darii. 

Jeden moment odmienił życie Darii i jej rodziców. Podczas zabawy, niespodziewanie na dziewczynkę spadły potężne drzwi gospodarcze. Gdyby nie błyskawiczna interwencja taty, mogłoby dojść do najgorszego. 

Obecnie Daria jest w śpiączce,  po ciężkim urazie głowy i kraniotomii. Przeszła trzecią operację, ma poważne uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Jedyny ratunek, aby dziewczynka się wybudziła to bardzo intensywna rehabilitacja. To właśnie w tym celu rodzice Darii założyli na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/maladaria. Przez ogromne wsparcie i zaangażowanie rodziny zebrano już 56 213 zł!!! 

Zbiórka na rehabilitację Darii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz założyć zbiórkę, aby zebrać pieniądze na ważny dla Ciebie cel. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem kontakt@pomagam.pl, który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

  • Zbierasz tak długo, jak chcesz
  • Nie musisz zebrać całej kwoty
  • Zatrzymujesz każdą wpłatę
  • Wypłacasz w dowolnej chwili
  • Wypłacasz na dowolne konto
  • Wsparcie zespołu Pomagam.pl

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij