Tragiczny wypadek niemal odebrał im córkę!! Zebrali ponad 60 000 zł na walkę o jej życie!!

Magdalena
10 maja 2019
Wpis Tragiczny wypadek niemal odebrał im córkę!! Zebrali ponad 60 000 zł na walkę o jej życie!! - miniaturka zdjęcia


Daria była zawsze uśmiechniętą i pogodną dziewczynką. Niespodziewany i tragiczny wypadek niemal pozbawił ją życia. Od miesięcy leży w śpiączce, jednak rodzice wierzą, że uda się przywrócić ją do pełni sił. Na założoną na Pomagam.pl zbiórkę wpłynęło już ponad 62 000 zł!!! To zasługa wpłat 947 Darczyńców i  4 300 udostępnień w mediach społecznościowych. Te pieniądze pomogą w dalszej walce o zdrowie małej Darii. 

Jeden moment odmienił życie Darii i jej rodziców. Podczas zabawy, niespodziewanie na dziewczynkę spadły potężne drzwi gospodarcze. Gdyby nie błyskawiczna interwencja taty, mogłoby dojść do najgorszego. 


Obecnie Daria jest w śpiączce,  po ciężkim urazie głowy i kraniotomii. Przeszła trzecią operację, ma poważne uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Jedyny ratunek, aby dziewczynka się wybudziła to bardzo intensywna rehabilitacja. To właśnie w tym celu rodzice Darii założyli na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/maladaria. Przez ogromne wsparcie i zaangażowanie rodziny zebrano już 62 200 zł!!! 

Zbiórka na rehabilitację Darii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz założyć zbiórkę, aby zebrać pieniądze na ważny dla Ciebie cel. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?


1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij