Miała iść do zerówki, diagnoza jej to uniemożliwiła. Zebrali ponad 107 000 zł na leczenie!

Marcjanna
13 marca 2019
Wpis Miała iść do zerówki, diagnoza jej to uniemożliwiła. Zebrali ponad 107 000 zł na leczenie! - miniaturka zdjęcia


Marysia we wrześniu 2017 roku miała iść do zerówki, jednak w lipcu okazało się, że zaatakował ją nowotwór - guz złośliwy móżdżku medulloblastoma. Natychmiast rozpoczęto leczenie.

Rodzice nie poddają się i walczą o zdrowie ukochanej córeczki, jednak koszty leczenia są ogromne. Założyli zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/marysia2011) i do tej pory dzięki wielu udostępnieniom w mediach społecznościowych i wsparciu ponad 1200 Darczyńców zebrali ponad 107 000 złotych!

Zbiórka na leczenie Marysi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim bliskim.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij