Łukasz Jakóbiak ponownie pomógł! Udało się spełnić marzenie niepełnosprawnej Beaty!

Magdalena
19 czerwca 2019
Wpis Łukasz Jakóbiak ponownie pomógł! Udało się spełnić marzenie niepełnosprawnej Beaty! - miniaturka zdjęcia

Beata Jałocha udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych!!

Życie tej kobiety drastycznie zmieniło się w 2013 roku. Beata pracowała jako fizjoterapeutka. Pewnego dnia, kiedy zmierzała do swojej klientki, zdarzył się wypadek. Z siódmego piętra spadł na nią samobójca. Osoba, która chciała odebrać sobie życie, odebrała Beacie możliwość sprawnego funkcjonowania. Całkowite uszkodzenie rdzenia z przerwaniem ciągłości jest nie do odratowania. Od tamtego dnia kobieta porusza się na wózku.

Jednak, mimo że mogłaby się poddać, Beata podjęła walkę. Obecnie uprawia sporty ekstremalne i z powodzeniem spełnia swoje marzenia. Zdobyła tytuł Wicemiss Polski na wózku, stanęła także na podium w w konkursie Miss Świata na wózku.

Swoją inspirującą historię opowiedziała w programie 20m2 Łukasza Jakóbiaka. Wtedy też Łukasz usłyszał o jej ogromnym marzeniu, czyli kursie szybowcowym. Postanowił natychmiast pomóc kobiecie w realizacji tego pomysłu. Utworzył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/beatajalocha, która okazała się ogromnym sukcesem. Dzięki licznym udostępnieniom i promocji w mediach społecznościowych zebrał do tej pory już 139% wyznaczonego celu, czyli prawie 28 000 zł!!

Zbiórka na spełnienie marzenia Beaty to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować swoje marzenia.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij