Trwa mecz o życie Mateusza! Zebrano już 173 000zł, jednak wciąż potrzebne jest wsparcie!

Magdalena
12 lutego 2020
Wpis Trwa mecz o życie Mateusza! Zebrano już  173 000zł, jednak wciąż potrzebne jest wsparcie! - miniaturka zdjęcia

Trwa najważniejszy mecz w życiu Mateusza! Nowotwór nie daje za wygraną! Na Pomagam.pl zebrano już ponad 173 000 zł, jednak wciąż potrzebne jest wsparcie! 


Mateusz to 16-latek, który od zawsze był niesamowicie pogodny i pełen życia. Od najmłodszych lat trenował z powodzeniem sztuki walki. Już jako 9-letni chłopiec, zdobył I miejsce na Mistrzostwach Europy oraz I miejsce na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym Dzieci. 

Później zaczął rozwijać swoją sportową pasję trenując piłkę nożną. Marzył, by w przyszłości zostać piłkarzem na najwyższym poziomie.

Mateusz to również niesamowicie wrażliwy i pomocny chłopak. Uczęszczając do szkoły z oddziałem integracyjnym, pomimo wielu dodatkowych zajęć, zawsze znajdował czas, by wspierać doświadczone przez los koleżanki i kolegów. Często im pomagał w trakcie codziennych szkolnych wyzwań.

Jednak nagle, nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. U Mateusza został wykryty nowotwór – chłoniak ziarniczy, który w wysportowanym i mocnym organizmie bardzo długo nie dawał znaku o swoim istnieniu. 

Teraz Mateusz sam pilnie potrzebuje pomocy, a jego rodzice na Pomagam.pl apelują o wsparcie. Chłopiec bardzo źle znosi chemioterapię, jednak pojawiła się nowa metoda leczenia, która jest niesamowicie skuteczna. 

Na sfinansowanie terapii do tej pory udało się zebrać już ponad 173 000 zł!! Jednak wciąż potrzebne jest wsparcie. Nie pozwólmy, by Mateusz przegrał ten mecz! Wpłat można dokonać pod adresem - https://pomagam.pl/strzel-piataka

Zbiórka na leczenie Mateusza to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc Twoim bliskim w walce o zdrowie. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij