Aż 115 000 zł w ciągu 7 dni! Tyle zebrała siostra Michała na walkę brata z rakiem!

Magdalena
09 kwietnia 2020
Wpis Aż 115 000 zł w ciągu 7 dni! Tyle zebrała siostra Michała na walkę brata z rakiem! - miniaturka zdjęcia

Aż 115 000 zł zebrała siostra Michała w niecałe 7 dni, aby umożliwić mu walkę ze złośliwym nowotworem! Lecz ta zbiórka wciąż potrzebuje wsparcia!


 W czerwcu 2019 roku na szyi Michała pojawił się obrzęk. Początkowo lekarze podejrzewali zapalenie tarczycy, jednak wdrożone leczenie nie przynosiło zamierzonego efektu. Po bardziej specjalistycznych badaniach rodzina usłyszała druzgocącą diagnozę - rak anaplastyczny tarczycy.

Niestety guz ten jest niezwykle złośliwy i rozwija się bardzo szybko, naciekając na sąsiednie tkanki. To powoduje znaczne trudności w leczeniu i uniemożliwiło pełne usunięcie zakażonego narządu. 

Obecnie rodzina Michała szuka sposobu na skuteczną walkę z chorobą, jednak ze względu na  niezwykle wysoki stopień złośliwości rozpoznanego nowotworu i wynikające z tego trudności w jego leczeniu, terapia musi odbyć się za granicą

Miejscem gdzie prowadzi się najwięcej badań klinicznych dotyczących raka anaplastycznego są Stany Zjednoczone. Tam też Michał chce poddać się leczeniu. Aby zebrać środki potrzebne na pokrycie wysokich kosztów terapii, siostra mężczyzny utworzyła zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/michallandaPrzez ogromne zaangażowanie bliskich w ciągu 7 dni zebrano ponad 115 000 zł! Zbiórka wciąż trwa i nadal można dokonywać wpłat, do czego gorąco zachęcamy!

Zbiórka na pokrycie kosztów leczenia Michała to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij