W 6 dni rodzice zebrali ponad 71 000 zł na leczenie syna po poważnym udarze!!

Magdalena
03 listopada 2019
Wpis W 6 dni rodzice zebrali ponad 71 000 zł na leczenie syna po poważnym udarze!! - miniaturka zdjęcia

Ta historia poruszyła już tysiące serc!! Malutki Mikuś cudem uniknął śmierci!! Rodzice chłopca w zaledwie 6 dni zebrali już ponad 71 000 zł!!


Mikołaj urodził się jako zdrowy chłopiec. Był ogromną radością dla swoich rodziców. Nikt nie mógł przypuszczać, że w ciągu jednej chwili, los całej rodziny wywróci się do góry nogami.  

Pewnego dnia Mikuś nagle dostał silnych drgawek i całkowicie stracił panowanie nad swoim ciałem. Rodzice od razu pojechali do szpitala. Nikt nie wiedział, co spowodowało takie silne objawy i tym samym, jak im zaradzić. Po długich dniach spędzonych w szpitalach specjalistycznych oraz licznych konsultacjach w końcu postawiono diagnozę: 

"Wasze dziecko przeszło udar niedokrwienny pnia mózgu. Mamy też znalezisko w głowie: tętniak, który na szczęście nie pękł." 

Te słowa były dla rodziców Mikołaja niesamowitym ciosem. Jednak rodzina nie poddała się. Udało się zdobyć miejsce dla chłopca w specjalistycznej Klinice Budzik, która pomaga leczyć dzieci po ciężkich urazach. Stopniowo, małymi krokami chłopiec odzyskuje świadomość, jednak przed nim długa i ciężka droga, która wymagać będzie również ogromnych nakładów finansowych..

Na zbiórce założonej na Pomagam.pl, mama chłopca podzieliła się swoimi doświadczeniami z innymi. Jej historia poruszyła tysiące osób! W zaledwie 6 dni, dzięki wsparciu 1200 Darczyńców zebrano już ponad 71 000 zł!! A to dopiero początek, bo potrzeby są ogromne. Wy też możecie wesprzeć chłopca, klikając w poniższy link: https://pomagam.pl/mikusudarmozgu. Każda złotówka ma znaczenie!

Zbiórka na leczenie Mikusia to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij