Uratujmy Muzeum Obrony Wybrzeża!

Marcjanna
07 maja 2020
Wpis Uratujmy Muzeum Obrony Wybrzeża! - miniaturka zdjęcia


Przyjaciele Muzeum zebrali prawie 28 000 zł w tydzień!! 
Pomóż uratować  miejsce pamięci narodowej


Pandemia Koronawirusa może doprowadzić do upadku Muzeum Obrony Wybrzeża-miejsca pamięci o bohaterskiej walce polskich żołnierzy w czasie II wojny światowej. 

Helski Kompleks Muzealny przez konieczność zamknięcia w połowie marca stał się zagrożony. Aby uratować go przed zamknięcie upadkiem, powstała internetowa zbiórka, na której przyjaciele i sympatycy zebrali już prawie 28 000 zł!! Wciąż możesz pomóc!

Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu i Muzeum Helu stanęły w obliczu zagrożenia i potrzebują pomocy, aby móc dalej funkcjonować. Przez konieczność zamknięcia dochody zostały całkiem wstrzymane, a nawet gdy Muzea zostaną otwarte, wpływy będą niewielkie przez brak wycieczek grupowych.

Pomimo zamknięcia Kompleks Muzealny ma stałe zobowiązania, takie jak rachunki za prąd czy utrzymanie ogrodu i ptaków ozdobnych. W tym roku miał się pojawić również audioprzewodnik w czterech językach, za który jeszcze nie uregulowano należności.

Dyrekcja Muzeum i najpotrzebniejsi pracownicy zobowiązali się pracować w tych najcięższych miesiącach całkowicie za darmo – bo Muzeum jest dla nich wszystkich najważniejsze.
- piszą organizatorzy zbiórki na Pomagam.pl

Aby pomóc przetrwać helskim muzeom sympatycy i przyjaciele założyli internetową zbiórkę [https://pomagam.pl/mow], na której w ciągu tygodnia zebrali ponad 27 000 złotych!! Zbiórka nadal trwa! Ty też możesz pomóc! Link do zbiórki: https://pomagam.pl/mow

Zbiórka na ratowanie helskiego muzeum to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby ratować ważne dla Ciebie miejsca!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij