Piotr zebrał na Pomagam.pl ponad 16 000 zł, aby kupić wymarzony wózek elektryczny!!

Magdalena
16 maja 2019
Wpis Piotr zebrał na Pomagam.pl ponad 16 000 zł, aby kupić wymarzony wózek elektryczny!! - miniaturka zdjęcia

Życie Piotra od początku nie było łatwe. Urodził się z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym. Choroba ta mocno utrudnia codzienne, samodzielne życie. Mężczyzna zmuszony jest poruszać się na wózku. Na domiar złego, spastyczność mięśni w dużym stopniu przeszkadza Piotrowi w manualnej obsłudze wózka.

Mężczyzna ma w związku z tym jedno marzenie — elektryczny wózek z opcją pionizacji, który pozwoli mu na większą aktywność!

W celu sfinansowania zakupu wózka Piotr postanowił założyć na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/piotrbereznicki . Nie mógł podjąć lepszej decyzji!! Dzięki wpłatom ponad 150 Darczyńców zebrał 107% wyznaczonej kwoty, czyli 16 050 zł!!

Zbiórka na wózek dla Piotra to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, kupić potrzebny sprzęt rehabilitacyjny, który ułatwi Ci życie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij