Gosia nie zdążyła nawet zobaczyć nowonarodzonej córki! Zebrano 61 194 zł na jej leczenie!

Magdalena
17 marca 2020
Wpis Gosia nie zdążyła nawet zobaczyć nowonarodzonej córki! Zebrano 61 194  zł na jej leczenie! - miniaturka zdjęcia


Gosi nie było dane zobaczyć upragnionej córeczki. Zaraz po narodzinach dziecka kobieta doznała wylewu krwi do mózgu i zapadła w śpiączkę. Na jej leczenie rodzina zebrała w zaledwie 4 dni ponad 61 194 zł!! Zbiórka nadal trwa!Dzień narodzin upragnionego dziecka dla każdego rodzica to najpiękniejszy moment w życiu. Niestety Gosi nie było dane cieszyć się tą piękną chwilą. Zaraz po narodzinach córeczki, kobieta doznała wylewu krwi do mózgu i od 31 grudnia 2019 r. jest w śpiączce. 

Każdego dnia toczy się walkę o życie Gosi. Wszystkie działania wymagają jednak dużych nakładów finansowych. 

Aktualnie kobieta leży w szpitalu w Opocznie, natomiast rodzina stara się, żeby jak najszybciej została przetransportowana do specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego. Koszt leczenia tj. miesięcznego pobytu w ośrodku  - wybudzanie i rehabilitacja to około 26 tys. zł. 

Niestety dla bliskich Gosi to wydatek ponad ich możliwości. Aby uzbierać potrzebne pieniądze, postanowiono założyć zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/budzimygosie. W zaledwie 4 dni zebrano ponad 61 194 zł, a zbiórka wciąż trwa! Rodzina w potrzebie nadal czeka na Twoją pomoc!


Zbiórka na leczenie Gosi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia Twoim bliskim.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij