Chory na raka w pożarze stracił wszystko! Sąsiedzi postanowili pomóc!

Magdalena
26 lutego 2019
Wpis Chory na raka w pożarze stracił wszystko! Sąsiedzi postanowili pomóc! - miniaturka zdjęcia

Niespodziewany pożar zniszczył cały dobytek rodziny Pana Eugeniusza. Jednak sąsiedzi postanowili pomóc. Założona na Pomagam.pl zbiórka w ciągu doby zebrała ponad 46 000 zł!!!!Życie nie szczędzi rodziny pana Eugeniusza. Pan Gienio, jak nazywają go sąsiedzi, od lat zmaga się z nieuleczalnym nowotworem. Pożar, który niespodziewanie wybuchnął w nocy w ich domu, pozbawił rodzinę całego dobytku. Jednak sąsiedzi nie pozostali obojętni!! Na Pomagam.pl uruchomili zbiórkę (https://pomagam.pl/hpr4zoc1), aby pokryć koszty odbudowy domu. W ciągu jednej doby zebrali ponad 46 000 zł!!!! A to dopiero początek. Ten niesamowity wynik to efekt ogromnego zaangażowania lokalnej społeczności i ponad 2000 udostępnień. 

Zbiórka na pomoc dla rodziny Pana Eugeniusza po pożarze to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim najbliższym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

 Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij