Dzięki zbiórce młodzi artyści wydali płytę z piosenkami z autorskiego spektaklu!!

Opublikowano 26 lutego 2020 przez Marcjanna

Na Pomagam.pl marzenia się spełniają!! Dzięki zbiórce młodzi artyści zebrali środki i wydali płytę z piosenkami z autorskiego spektaklu!!


“Oratorium o mleku” jest spektaklem z wyjątkową ścieżką dźwiękową, która powstała ze współpracy reżysera i autora tekstów - Sławomira Narlocha - z kompozytorem - Jakubem Gawlikiem. Artyści chcieli podzielić się tymi wyjątkowymi utworami z całą Polską i - żeby zebrać środki na wydanie płyty - założyli zbiórkę na Pomagam.pl.

Ponad 20-osobowy zespół artystyczny tworzą aktorzy i muzycy z całego kraju. Artyści biorący udział w “Oratorium o mleku” to specjalnie stworzona grupa, która spotkała się z ciepłym przyjęciem publiczności.

"Oratorium o mleku" tworzy grupa cudownych indywidualności, która wie, co to znaczy grać do jednej bramki. Chcemy naszą energią zarazić całą Polskę.- pisze Organizator zbiórki na Pomagam.pl

Muzyka w spektaklu jest wyjątkowa - wśród instrumentów oprócz trąbki czy perkusji pojawiają się także m.in. lira korbowa, kalimba i cymbały rzeszowskie. Artyści postanowili wydać płytę ze ścieżką dźwiękową. Żeby zebrać środki na ten cel założyli zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/oratoriumomleku] i zebrali 4500 złotych!

Zbiórka na wydanie płyty z muzyką ze spektaklu "Oratorium o mleku" to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby spełniać swoje marzenia i rozwijać pasje!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij