Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu zebrał już 233 000zł na Pomagam.pl!

Marcjanna
09 maja 2019
Wpis Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu zebrał już 233 000zł na Pomagam.pl! - miniaturka zdjęcia

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu ratuje życia najróżniejszych zwierząt - zarówno domowych, jak i dzikich. Jego przedstawiciele zakładają na Pomagam.pl wiele zbiórek, żeby zebrać pieniądze na pomoc dla zwierząt, które do nich trafiają. Łącznie dzięki Pomagam.pl Ośrodek zebrał już ponad 233 000 złotych!

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu troszczy się o wszystkie zwierzęta, zarówno o ptaki, leśne ssaki, jak i zwierzęta domowe. Każda zbiórka jest zwięźle opisana i udostępniana w mediach społecznościowych. Czuć zaangażowanie osób związanych z Ośrodkiem - dziękują za każdą wpłatę a historie zwierząt, które ratują, trafiają do mediów!

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu założył na Pomagam.pl już prawie 70 zbiórek, które łącznie zebrały ponad 233 000 złotych! Wśród nich znalazły się opisane przez nas zbiórki dla: Borsuka Karolka (https://pomagam.pl/blog/borsukkarolek/), Bociana Alexa (https://pomagam.pl/blog/uratowac-alexa/) i Łabędzicy Matyldy (https://pomagam.pl/blog/labedzica-matylda/)!

Zbiórki Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu  to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz zorganizować zbiórkę, która uratuje życie potrzebującym zwierzętom!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym: szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij